CENTRUM ZAOPATRZENIA CHŁODNICTWA - Bezpośredni Importer L’UNITE HERMETIQUE, EMBRACO-ASPERA, TECNOLOG


KONTAKT

adres ul. Szosa Gdańska 50 A 50a
86--031 OSIELSKO
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Firma Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa powstała w 1993 roku. Przedstawiając naszą ofertę handlową chcielibyśmy zaprosić państwa do skorzystania z szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji.

Od samego początku naszej działalności skoncentrowaliśmy się na sprzedaży najnowocześniejszych sprężarek hermetycznych i agregatów skraplających hermetycznych o mocy od 0,1 kW do 18,0 kW, które stanowią główny produkt naszej działalności.

Jesteśmy dystrybutorem czołowych na świecie producentów tych wyrobów, firm TECUMSEH i EMBRACO, sterowników elektronicznych włoskiej firmy TECNOLOGIC, automatyki i środków chemicznych francuskiej firmy CARLY.

W swojej ofercie posiadamy również inne komponenty i urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji: sprężarki i agregaty skraplające półhermetyczne, chłodnice powietrza, skraplacze, klimatyzatory, automatykę chłodniczą, sterowniki, rejestratory temperatury, kurtyny powietrzne, pompki do skroplin, wentylatory osiowe, silniki do wentylatorów, oleje do sprężarek i czynniki chłodnicze.

Naszymi klientami są firmy handlowe, instalacyjne, serwisowe oraz producenci urządzeń chłodniczych. Wśród naszych odbiorców znajdują się także przetwórnie oraz przechowalnie owoców i warzyw, zakłady przemysłu mięsnego, drobiarskiego i rybnego, zakłady elektromechaniki chłodniczej, mleczarnie, cukiernie, sklepy, restauracje, placówki służby zdrowia.

Służymy pomocą przy skompletowaniu i dostarczeniu wszystkich elementów występujących w istniejących lub planowanych instalacjach chłodniczych. Naszym klientom proponujemy korzystne rabaty i jesteśmy otwarci na negocjacje.
Należymy do Krajowego Forum Chłodnictwa - branżowej organizacji pracodawców.

Zapraszamy do współpracy.